Twitter (7.x-5.9) - en to nl translation catalogue (136 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Private
nl: Privé

en: Description
nl: Beschrijving

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Miscellaneous settings
nl: Overige instellingen

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Post
nl: Bericht

en: Node types
nl: Node-types

en: Never
nl: Nooit

en: Sender
nl: Afzender

en: Location
nl: Locatie

en: Message text
nl: Berichttekst

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Last refresh
nl: Laatste verversing

en: Source
nl: Bron

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Form
nl: Formulier

en: Global
nl: Algemeen

en: Reply
nl: Reageren

en: Added by
nl: Toegevoegd door

en: Created time
nl: Aanmaaktijd

en: Login name
nl: Inlognaam

en: Default format string
nl: Standaardnotatie

en: Post to Twitter
nl: Op Twitter plaatsen

en: Followers
nl: Volgers

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Follow
nl: Volgen

en: Cannot use %author token in this context.
nl: Kan het token %author in deze context niet gebruiken.

en: Import and display the Twitter statuses of site users who have entered their Twitter account information.
nl: Importeer en toon de Twitter statussen van site gebruikers die hun Twitter account informatie hebben ingevoerd

en: Delete old statuses
nl: Oude berichten verwijderen

en: Twitter message
nl: Twitter bericht

en: Twitter status messages.
nl: Twitter status berichten.

en: The login account of the Twitter user.
nl: Het inlog account van de Twitter gebruiker.

en: The ID of the Twitter status message.
nl: De ID van het Twitter status bericht.

en: The time the Twitter message was posted.
nl: De tijd waarop het Twitter bericht geplaatst is.

en: The text of the Twitter message.
nl: De tekst van het Twitter bericht.

en: The name of the application that posted the Twitter message.
nl: De naam van de applicatie die het Twitter bericht ingstuurd heeft.

en: Reply ID
nl: Antwoord ID

en: The ID of the Twitter status this message is replying to.
nl: De ID van de Twitter status waaop dit bericht reageert.

en: Reply name
nl: Antwoord naam

en: The login account of the Twitter user this message is replying to.
nl: Het inlog account van de Twitter gebruiker waarop dit bericht reageert.

en: The full name Twitter account user.
nl: De volledige naam van de Twitter account gebruiker.

en: The description of the Twitter account.
nl: De beschrijving van het Twitter account.

en: The location of the Twitter account.
nl: De lokatie van het Twitter account.

en: The number of users following this Twitter account.
nl: Het aantal gebruikers dat dit Twitter account volgt.

en: Profile image
nl: Profiel afbeelding

en: The image used by the Twitter account.
nl: De afbeelding die gebruikt wordt door het Twitter account.

en: The URL given by the Twitter account user.
nl: De door de Twitter gebruiker gegeven URL

en: Protected status
nl: Beschermde status

en: Whether posts from this Twitter account should be visible to the general public.
nl: Of berichten vanaf dit Twitter account zichtbaar moeten zijn voor iedereen.

en: The time the Twitter account statuses were retrieved.
nl: De tijd waarop de Twitter account statussen opgehaald zijn.

en: The UID of the Twitter account.
nl: De UID van het Twitter account.

en: Import status
nl: Status importeren

en: Whether posts from this Twitter account should be imported automatically.
nl: Of berichten vanaf dit Twitter-account automatisch geïmporteerd moeten worden.

en: Link urls to their destinations
nl: Link url's naar hun bestemming

en: Link Twitter @usernames to their Twitter.com urls
nl: Link Twitter @usernames naar hun Twitter.com urls

en: Link Twitter #hashtags to another url
nl: Link Twitter #hastags naar een andere url

en: Post to twitter.com
nl: Plaats bericht op twitter.com

en: Announce this post on Twitter
nl: Kondig deze inzending aan op Twitter

en: Successfully posted to Twitter
nl: Bericht succesvol verstuurd naar Twitter

en: Twitter @username converter
nl: Twitter @username omzetter

en: Twitter #hashtag converter
nl: Twitter #hashtag omzetter

en: Converts Twitter-style @usernames into links to Twitter account pages.
nl: Zet Twitter-stijl @usernames om in links naar Twitter account pagina's

en: Twitter-style @usersnames are linked to their Twitter account pages.
nl: Twitter-stijl @usernames worden gelinkt naar hun Twitter-account-pagina's.

en: Twitter-style #hashtags are linked to !url.
nl: Twitter-stijl #hashtags worden gelinkt naar !url

en: add twitter accounts
nl: twitter-account toevoegen

en: Twitter accounts
nl: Twitter-accounts

en: Unique identifier for each {twitter} post.
nl: Unieke identificatie voor ieder {twitter} bericht

en: The unique identifier of the {twitter_account}.
nl: De unieke identifier van het {twitter_account}.

en: The location of the {twitter_account}'s owner.
nl: De locatie van {twitter_account}'s eigenaar.

en: The number of users following this {twitter_account}.
nl: Het aantal gebruikers dat dit {twitter_account} volgt.

en: The url of the {twitter_account}'s profile image.
nl: De URL van {twitter_account}'s profielafbeelding.

en: The password for the Twitter account.
nl: Het wachtwoord voor het Twitter-account.

en: Post a message to Twitter
nl: Plaats een bericht op Twitter

en: Twitter account name
nl: Twitter-accountnaam

en: Twitter actions
nl: Twitter acties

en: Mentions
nl: Vermeldingen

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: OAuth Settings
nl: OAuth instellingen

en: OAuth Consumer key
nl: OAuth Consumer-key

en: OAuth Consumer secret
nl: OAuth Consumer-secret

en: Invalid OAuth token.
nl: Ongeldig OAuth-token.

en: Indicates if a user is verified.
nl: Geeft aan of een gebruiker geverifieerd is.

en: Twitter Post
nl: Twitter-bericht

en: Enables posting to twitter
nl: Schakelt het plaatsen van berichten op Twitter in

en: Select sign-in button
nl: Inlogknop selecteren

en: Automatically register new users
nl: Nieuwe gebruikers automatisch registreren

en: Sign in with Twitter
nl: Inloggen met Twitter

en: Sign-in
nl: Inloggen

en: Twitter Signin
nl: Aanmelden met Twitter

en: Adds support for "Sign in with Twitter"
nl: Voegt ondersteuning toe voor 'Aanmelden met Twitter'

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Add Twitter accounts
nl: Twitter-accounts toevoegen.

en: Twitter-style @usernames are linked to their Twitter account pages.
nl: Twitter-stijl @usernames zijn gelinkt met de Twitter-account pagina's.

en: The Twitter account settings were updated.
nl: De instellingen van het Twitter-account zijn bijgewerkt.

en: The content of the tweet.
nl: De inhoud van de Tweet.

en: Text to check
nl: Tekst om te controleren

en: Text is under 140 characters
nl: Tekst bevat minder dan 140 tekens

en: post to twitter
nl: plaats op Twitter

en: Twitter Account
nl: Twitter-account

en: Twitter Settings
nl: Twitter-instellingen

en: Twitter host
nl: Twitter-host

en: Twitter API
nl: Twitter-API

en: Twitter search
nl: Twitter zoeken

en: Request failed: @message.
nl: Verzoek is mislukt: @message.

en: The Twitter account <em>!account</em> was deleted.
nl: Het Twitter-account <em>!account</em> is verwijderd.

en: Twitter OAuth
nl: Twitter-OAuth

en: Twitter accounts and settings.
nl: Twitter-accounts en -instellingen.

en: Twitter settings.
nl: Twitter-instellingen

en: Twitter Application keys
nl: Twitter-applicatiesleutels

en: Post to Twitter.com
nl: Op twitter.com plaatsen

en: Link to Follow a Twitter user.
nl: Link om een Twitter-gebruiker te volgen.

en: The Twitter account <em>@screen_name</em> has been added already.
nl: Twitter-account <em>@screen_name</em> is al toegevoegd.

en: Administer Twitter accounts
nl: Twitter-accounts beheren

en: administer twitter accounts
nl: Twitter-accounts beheren

en: The account settings were updated.
nl: De accountinstellingen zijn bewerkt.

en: Twitter Status
nl: Twitter-status

en: Successfully posted to Twitter: <a href="@status" target="_blank">@status</a>
nl: Succesvol op Twitter geplaatst: <a href="@status" target="_blank">@status</a>
