Twitter (7.x-6.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Private
hu: Rejtett

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Never
hu: Soha

en: Sender
hu: Feladó

en: Location
hu: Helyszín

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: %time ago
hu: %time óta

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Full name
hu: Teljes név

en: Last refresh
hu: Legutóbbi frissítés

en: Source
hu: Forrás

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Added by
hu: Hozzáadta

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
hu: A HTML entitás problémák miatt a szövegben a „raw-text” helyettesítők részesülnek előnyben!

en: Post to Twitter
hu: Küldés Twitterre.

en: Followers
hu: Követők

en: Follow
hu: Követés

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: Profile image
hu: Profilkép

en: Twitter account name
hu: Twitter fióknév

en: Mentions
hu: Említések

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Twitter Settings
hu: Twitter beállítások
