Twitter (7.x-6.0-alpha2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Private
da: Privat

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: User ID
da: Bruger ID

en: Never
da: Aldrig

en: Sender
da: Afsender

en: Location
da: Lokation

en: Message text
da: Besked tekst

en: %time ago
da: %time siden

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Full name
da: Fulde navn

en: Last refresh
da: Seneste opdatering

en: Source
da: Kilde

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Missing
da: Mangler

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
da: Brug erstatninger med ren tekst for at undgå problemer med HTML-elementer.

en: Follow
da: Følg

en: Profile image
da: Profil billede

en: Configured
da: Konfigureret
