Twitter (7.x-6.1-unstable1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Private
lt: Privatus

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Never
lt: Niekada

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Location
lt: Vieta

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Global
lt: Globalus

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!
