Twitter (7.x-6.1-unstable1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Private
ro: Privat

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Never
ro: Niciodată

en: Sender
ro: Expeditor

en: Location
ro: Locaţia

en: Message text
ro: Mesaj text

en: %time ago
ro: %time în urmă

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Full name
ro: Numele complet

en: Source
ro: Sursă

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Missing
ro: Lipsește

en: Reply
ro: Replică
