Twitter (7.x-6.1-unstable1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Never
th: ไม่เคย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: %time ago
th: %time ก่อนหน้า

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Reply
th: ตอบ
