Twitter (7.x-6.1-unstable1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Miscellaneous settings
ca: Paràmetres addicionals

en: Message
ca: Missatge

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Never
ca: Mai

en: Sender
ca: Remitent

en: Location
ca: Localització

en: Message text
ca: Text del missatge

en: %time ago
ca: fa %time

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Full name
ca: Nom complet

en: Source
ca: Font

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Missing
ca: Perdut

en: Reply
ca: Respon

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ca: Es prefereix text simple per evitar problemes amb entitats HTML!

en: Twitter accounts
ca: Comptes de Twitter

en: Enables posting to twitter
ca: Habilita la publicació al Twitter
