Twitter Block (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Administer Twitter Blocks
nl: Twitter-blokken beheren

en: Save Blocks
nl: Blokken opslaan

en: Twitter Block Configuration
nl: Twitter Block-instellingen

en: Tweets sent from the Twitter user.
nl: Tweets van de Twitter-gebruiker

en: Replies to the Twitter user.
nl: Antwoorden aan de Twitter-gebruiker.

en: Configure Twitter Block(s)
nl: Twitter-blok(ken) instellen

en: Twitter Block module
nl: Twitter Block-module

en: Provides configurable blocks for a Twitter feed.
nl: Biedt instelbare blokken voor een Twitter-feed.

en: Discussions on Twitter
nl: Discussies op Twitter
