Twitter Block (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
da: Test-frameworket kunne ikke installeres fordi PHPs <a href="@curl_url">cURL</a>-bibliotek ikke er tilgængeligt.

en: Discussions on Twitter
da: Diskussioner på Twitter
