Twitter Block (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
fi: Testausympäristön asennus ei onnistunut koska PHP:n <a href="@curl_url">cURL</a> kirjastoa ei ole saatavilla.

en: Provides configurable blocks for a Twitter feed.
fi: Tarjoaa konfiguroitavia Twitter -syöte lohkoja.

en: Twitter Block
fi: Twitter lohko
