Twitter Block (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
fr: Le framework de test ne peut pas être installé car la bibliothèque PHP <a href="@curl_url">cURL</a> n'est pas disponible.

en: Save Blocks
fr: Enregistrer les blocs
