Twitter Block (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
uk: Тестове середовище неможливо встановити, оскільки відсутня бібліотека PHP <a href="@curl_url">cURL</a>.

en: Save Blocks
uk: Зберегти блоки
