Twitter Block (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Size
ar: الحجم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Appearance
ar: المظهر

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف صندوق %name؟

en: The block %name has been removed.
ar: تم حذف الصندوق %name.

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Ensure that each block description is unique.
ar: تأكد أن كل صندوق له وصف فريد.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ar: وصف موجز لصندوقك. يستخدم في <a href="@overview">صفحة إدارة الصناديق</a>.
