Twitter Block (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Size
gu: માપ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Appearance
gu: દેખાવ
