Twitter Block (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Size
is: Stærð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Theme
is: Þema

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Appearance
is: Útlit

en: Are you sure you want to delete the block %name?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða blokk %name?

en: The block %name has been removed.
is: Blokkin %name hefur verið fjarlægð.

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: The block has been created.
is: Blokk hefur verið stofnuð.
