Twitter Block (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Size
ku: قەبارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: The block %name has been removed.
ku: بلۆکی %name سڕایەوە.

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.
