Twitter Block (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Appearance
mn: Харагдац
