Twitter Block (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Size
sl: Velikost

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Appearance
sl: Izgled

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: The block %name has been removed.
sl: Blok %name je bil odstranjen.

en: Block description
sl: Opis bloka

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.
