Twitter Block (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Size
bg: Размер

en: Default
bg: По подразбиране

en: Appearance
bg: Теми

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: The block %name has been removed.
bg: Блок  %name беше премахнат.

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Block description
bg: Описание на блока

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.
