Twitter Block (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Size
cs: Velikost

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cs: Opravdu odstranit blok %name?

en: The block %name has been removed.
cs: Blok %name byl odstraněn.

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Block description
cs: Popis bloku

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Ensure that each block description is unique.
cs: Zajistěte unikátní popisy všech bloků.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
cs: Stručný popis bloku. Je použit na <a href="@overview">stránce Správa bloků</a>.
