Twitter Block (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Are you sure you want to delete the block %name?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το μπλοκ %name;

en: The block %name has been removed.
el: Το μπλοκ %name διαγράφηκε.

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: Ensure that each block description is unique.
el: Βεβαιωθείτε ότι η περιγραφή του κάθε μπλοκ είναι μοναδική.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
el: Μία σύντομη περιγραφή του μπλοκ. Χρησιμοποιείται στη <a href="@overview">σελίδα διαχείρισης των Μπλοκ</a>.
