Twitter Block (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Size
kk: Көлем

en: Default
kk: Стандартты

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: The block %name has been removed.
kk: %name блогы жойылы.

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
