Twitter Block (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Appearance
mg: Endrika
