Twitter Block (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Size
mr: आकार

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: The block %name has been removed.
mr: %name block मिटवला.

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला
