Twitter Block (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Size
nl: Grootte

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nl: Weet u zeker dat u het blok %name wilt verwijderen?

en: The block %name has been removed.
nl: Het blok %name is verwijderd.

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Transparent
nl: Transparant

en: Auto
nl: Automatisch

en: Border color
nl: Randkleur

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Ensure that each block description is unique.
nl: Zorg ervoor dat iedere blokbeschrijving uniek is.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
nl: Een korte beschrijving van het blok. Wordt gebruikt op de <a href="@overview">beheerpagina voor Blokken</a>.

en: Functionality
nl: Functionaliteit

en: Dark
nl: Donker

en: Provides configurable blocks for a Twitter feed.
nl: Biedt instelbare blokken voor een Twitter-feed.

en: Widget ID
nl: Widget-ID

en: No borders
nl: Geen randen

en: Select a theme for the widget.
nl: Selecteer een thema voor de widget.

en: No header
nl: Geen kop

en: No footer
nl: Geen voet

en: No scrollbar
nl: Geen schuifbalk

en: Related users
nl: Gerelateerde gebruikers

en: Tweet limit
nl: Tweet-limiet

en: Change the width of the widget.
nl: Breedte van de widget aanpassen.

en: Change the height of the widget.
nl: Hoogte van de widget aanpassen.

en: The minimum width of a timeline is 180px and the maximum is 520px. The minimum height is 200px.
nl: De minimale breedte van de tijdlijn is 180px en de maximale breedte is 520px. De minimum hoogte is 200px.

en: Add Twitter block
nl: Twitter-blok toevoegen

en: Add a new Twitter block.
nl: Een nieuw Twitter-blok toevoegen

en: Delete Twitter block
nl: Twitter-blok verwijderen

en: Removed any old Twitter Block blocks and installed the new Twitter Block schema.
nl: Alle oude Twitter-Block blokken verwijderd en de nieuwe Twitter-Block database-structuur geïnstalleerd.
