Twitter Block (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
