Twitter Block (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Size
sq: Madhësia

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sq: Je i sigurt që dëshiron të eleminosh bllokun %name?

en: The block %name has been removed.
sq: Blloku %name u eleminua.

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.
