Twitter Block (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى
