Twitter Block (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil
