Twitter Block (7.x-2.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Size
bn: সাইজ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Appearance
bn: অবয়ব
