Twitter Block (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Size
ca: Mida

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Appearance
ca: Aparença

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ca: Esteu segur de voler eliminar el bloc %name?

en: The block %name has been removed.
ca: El bloc %name s'ha suprimit.

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: Ensure that each block description is unique.
ca: Assegureu-vos que cada descripció de bloc sigui única.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ca: Una breu descripció del vostre bloc. S'utilitza a la <a href="@overview">pàgina d'administració dels blocs</a>.

en: Dark
ca: Fosc
