Twitter Block (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Size
hr: Veličina

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Appearance
hr: Izgled

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hr: Želite li zbilja ukloniti blok %name?

en: The block %name has been removed.
hr: Blok %name je uklonjen.

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Block description
hr: Opis bloka

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: Ensure that each block description is unique.
hr: Opisi blokova bi trebali biti jedinstveni.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
hr: Kratki opis vašeg bloka. Koristi se na stranici <a href="@overview">Upravljanje blokovima</a>.
