Twitter Block (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ
