Twitter Block (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Size
lv: Izmērs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Appearance
lv: Izskats

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Ensure that each block description is unique.
lv: Pārliecinieties, ka katra bloka apraksts ir unikāls.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek lietots <a href="@overview">Bloku administrācijas lapā</a>.
