Twitter Block (7.x-2.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
