Twitter Block (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Default
nn: Standard

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nn: Er du sikker på at du vil slette blokken %name?

en: The block %name has been removed.
nn: Blokken %name er fjerna.

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: The block has been created.
nn: Blokken er oppretta.
