Twitter Block (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Size
os: Ас

en: Default
os: Æнæивд
