Twitter Block (7.x-2.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Appearance
si: පෙනුම
