Twitter Block (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Size
sk: Veľkosť

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: The block %name has been removed.
sk: Blok %name bol odstránený.

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Block description
sk: Popis bloku

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Ensure that each block description is unique.
sk: Uistite sa, že je každý popis bloku jedinečný.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sk: Stručný popis tohto bloku. Je použitý na stránke <a href="@overview">Správa blokov</a>.
