Twitter Block (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Size
sv: Storlek

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Appearance
sv: Utseende

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sv: Är du säker på att du vill ta bort blocket %name?

en: The block %name has been removed.
sv: Blocket %name har tagits bort.

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: The block has been created.
sv: Blocket har skapats.

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Ensure that each block description is unique.
sv: Säkerställ att varje beskrivning av block är unikt.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sv: En kort beskrivning av ditt block. Används på sidan <a href="@overview">Administration av block</a>.

en: Dark
sv: Mörkt
