Twitter Block (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்
