Twitter Block (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Are you sure you want to delete the block %name?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบบล็อค %name?

en: The block %name has been removed.
th: ลบบล็อค %name แล้ว

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: The block has been created.
th: สร้างบล็อคสำเร็จ

en: Ensure that each block description is unique.
th: ต้องแน่ใจว่าคำอธิบายบล็อคแต่ละอัน ไม่ซ้ำกัน

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
th: คำอธิบายย่อสำหรับบล็อคของคุณ โดยคำอธิบายนี้จะแสดงใน <a href="@overview">หน้าบริหารบล็อค</a>
