Twitter Block (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Size
af: Grootte

en: Default
af: Verstek

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: The block %name has been removed.
af: Die blok is geskrap.

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.
