Twitter Block (7.x-2.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Default
am: ነባሪ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
