Twitter Block (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: The block %name has been removed.
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཚར།

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: The block has been created.
bo: ལྷུ་ལག་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར།

en: Ensure that each block description is unique.
bo: ལྷུ་ལག་་རེ་རེའི་གསལ་བཤད་ནི་ཁྱད་པར་ཅན་ཡིན་པར་ངེས་གཏན་བྱོས།

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད་མདོར་བསྡུས་ཞིག་སྟེ། <a href="@overview">ལྷུ་ལག་གི་དོ་དམ་དྲ་ངོས་</a>་སུ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།
