Twitter Block (7.x-2.3) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Size
cy: Maint

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Theme
cy: Thema

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu'r bloc %name?

en: The block %name has been removed.
cy: Mae bloc %name wedi ei symud.

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: The block has been created.
cy: Mae'r bloc wedi ei greu.

en: Ensure that each block description is unique.
cy: Sicrhewch bod pob disgrifiad bloc yn unigryw.
