Twitter Block (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Size
he: גודל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Appearance
he: מראה

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Link color
he: צבע קישור

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. יוצג ב<a href="@overview">עמוד ניהול התיבות</a>.
