Twitter Block (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Size
hy: Չափ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hy: Դուք վստա՞հ եք որ ցանկանում եք ջնջել %name բլոկը:

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն
