Twitter Block (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Size
ps: كچه

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى
