Twitter Block (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Size
ro: Mărime

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Theme
ro: Temă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Appearance
ro: Aspect

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ro: Sigur doreşti să ştergi blocul %name ?

en: The block %name has been removed.
ro: Blocul %name a fost înlăturat.

en: Link color
ro: Culoare link

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: Ensure that each block description is unique.
ro: Verifică că descrierea fiecărui bloc este unică.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ro: O scurtă descriere a blocului dvs. Utilizat în <a href="@overview">Pagina de administrare blocuri</a>.
